Leksaksmotorcykel
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LEKSAK, 1950-tal, Japan, motorcykel med förare, Modern Toys, litograferad plåt, plast och gummi, etikettmärkt, batteridriven, längd ca 31 cm
Smärre repor och märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
569801
2018-09-12