Rölakan

Rölakan
Rölakan
Rölakan
Rölakan

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

MATTA, röllakan, etikettmärkt Alestalon Mattokutomo Kauhava Finland, signerad ISC, ca 245x168 cm

Fläck, bruksslitage

569804

2018-09-15