Spegel senempire

Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, senempire, 1800-talets andra hälft, mahognyfanerad, 129x57 cm

Sprickor, krön saknas

569806

2018-09-15