Soffbord
2018-09-15
569808
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, sannolikt Börge Mogensen, 1950-tal, massiv ek, höjd ca 58, 127x53 cm
Slitage, sprickor