Tillbaka till katalog
Pierce herrarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Beskrivning
PIERCE, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 12102, läderband, spänne i gulddoublé, diameter 33 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
569816
Datum:
2018-09-12