Neonskylt "frisör"

Neonskylt
Neonskylt
Neonskylt
Neonskylt
Neonskylt
Neonskylt
Neonskylt
Neonskylt
Neonskylt
Neonskylt

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NEONSKYLT, "frisör", bemålad plåt och neonrör, omkring 1900-talets mitt, längd ca 215, höjd 53 cm

Slitage, korrosion, lysröret i "s" trasigt, ej funktionstestad

569818

2018-09-12