Paul Hoff skål

Paul Hoff skål
Paul Hoff skål
Paul Hoff skål
Paul Hoff skål
Paul Hoff skål
Paul Hoff skål
Paul Hoff skål
Paul Hoff skål

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL HOFF (född 1945), skål, Kosta 1970-tal, överfång i violett och grönt med dekor av päron, signerad Kosta 57416 Hoff, höjd ca 13, diameter ca 16 cm

Obetydligt slitage

569819

2018-09-12