Konsolbord 1900-tal

Konsolbord 1900-tal
Konsolbord 1900-tal
Konsolbord 1900-tal
Konsolbord 1900-tal
Konsolbord 1900-tal
Konsolbord 1900-tal
Konsolbord 1900-tal
Konsolbord 1900-tal
Konsolbord 1900-tal
Konsolbord 1900-tal
Konsolbord 1900-tal
Konsolbord 1900-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLBORD, 1900-talets början, fanérad i jakaranda samt valnöt, svärtad skuren dekor, höjd 83, 151x53 cm

Dekorbortfall, bruksslitage

569828

2018-09-14