Spelbord på pelarfot

Spelbord på pelarfot
Spelbord på pelarfot
Spelbord på pelarfot
Spelbord på pelarfot
Spelbord på pelarfot
Spelbord på pelarfot
Spelbord på pelarfot
Spelbord på pelarfot
Spelbord på pelarfot
Spelbord på pelarfot

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, på pelarfot, nyrokoko, 1800-talets slut, mahognyfanér, på hjultrissor, höjd ca 78, 88x44 cm

Fläckar, repor, smärre dekorbortfall

569829

2018-09-12