Supkalkar silver Maciej Nowakowski

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SUPKALKAR, 6 st, silver, stämplade Maciej Nowakowski, verksam i Warzawa 1800-talets mitt, graverad dekor, höjd 10 cm, vikt 405 g

569830

2018-09-26