Klubbat för:
3 600 SEK
1 500 SEK
PALL, 1800-tal, allmoge, björk, snurrbar, med fotavslut i from av tassar, skålad sits, höjd ca 52 cm
Slitage, en fot med lagning
569831
2018-09-12