Pall

Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall

Klubbat för:

3 600 SEK

1 500 SEK

PALL, 1800-tal, allmoge, björk, snurrbar, med fotavslut i from av tassar, skålad sits, höjd ca 52 cm

Slitage, en fot med lagning

569831

2018-09-12