Chronographe Suisse herrarmbandsur i 18 k

Klubbat för:

4 000 SEK

3 000 SEK

CHRONOGRAPHE SUISSE, armbandsur, 18 k guld, 1950-tal, manuell, plexiglas, chronograph, boettnr. 6124, cal Landeron 48, fixoflexarmband, diameter 37,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bucklor, bruksslitage och skadad urtavla

569848

2018-09-12