Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
STIG LINDBERG, "Löja", tallrikar, 6 st, Gustavsberg, tillverkad under 1948-1961, flintgods med handmålad dekor av fiskar och sjöväxter, diameter ca 24,5 cm
Smärre slitage, en tallrik med nagg
569850
2018-09-12