Hasse Lindroth Stockholm Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HASSE LINDROTH (född 1938): 3 st, "Slussen", "Söder Mälsarstrand", "Gamla stan", signerad och daterade, etsningar, ca 36x32, 23x15, samt 30x41 cm,

Läs mer

569853

2018-09-23