Gösta Sandels tusch Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GÖSTA SANDELS (1887-1919): Sittande flicka, signerad och daterad Sandels 1915, tusch, ca 29x22 cm,
Läs mer
569858
2018-09-23