Gösta Sandels tusch Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

GÖSTA SANDELS (1887-1919): Sittande flicka, signerad och daterad Sandels 1915, tusch, ca 29x22 cm,

Läs mer

Zustandsbeschreibung

569858

2018-09-23