Album med erotiska bilder
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EROTISKA BILDER, 69 fotografier av målningar och teckningar med pornografiska inslag,1900-talets andra hälft. Fotoalbumet har tidigare ingått i en samling, märkt med etikett och numrerad "4873" : 24x24 cm
569860
2018-09-12