Fog o Mörup taklampa

Fog o Mörup taklampa
Fog o Mörup taklampa
Fog o Mörup taklampa
Fog o Mörup taklampa
Fog o Mörup taklampa
Fog o Mörup taklampa

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOG o MÖRUP, Danmark, takarmatur, 1960/70-tal, svartlackerad plåt, diameter ca 70cm, höjd 35 cm

Invändig med färgskiftningar, mindre bucklor

569881

2018-09-12