Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SYBORD, empire, 1800-talets första del, trepassfot med lejontassar, inredning med småfack under skivan, mått ca: L 53 cm Dj 41 cm H 72 cm
Ben med lagning, fläckar
569893
2018-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här