Salongsmöbel rokokostil
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SALONGSMÖBEL, 6 dlr., björk, 1900-talets mitt, rokokostil, skuren dekor, bestående av: soffa, 2 bergerer, 2 taburetter samt soffbord, soffans längd ca 208 cm, sitthöjd 38 cm, bordets höjd 65, 110x65 cm
Tyget med slitage samt fläckar
569899
2018-09-12