Salongsmöbel rokokostil

Salongsmöbel rokokostil
Salongsmöbel rokokostil
Salongsmöbel rokokostil
Salongsmöbel rokokostil
Salongsmöbel rokokostil
Salongsmöbel rokokostil
Salongsmöbel rokokostil
Salongsmöbel rokokostil
Salongsmöbel rokokostil
Salongsmöbel rokokostil
Salongsmöbel rokokostil
Salongsmöbel rokokostil
Salongsmöbel rokokostil
Salongsmöbel rokokostil
Salongsmöbel rokokostil
Salongsmöbel rokokostil
Salongsmöbel rokokostil
Salongsmöbel rokokostil
Salongsmöbel rokokostil
Salongsmöbel rokokostil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALONGSMÖBEL, 6 dlr., björk, 1900-talets mitt, rokokostil, skuren dekor, bestående av: soffa, 2 bergerer, 2 taburetter samt soffbord, soffans längd ca 208 cm, sitthöjd 38 cm, bordets höjd 65, 110x65 cm

Tyget med slitage samt fläckar

569899

2018-09-12