Hugo Grün såskanna silver

Hugo Grün såskanna silver
Hugo Grün såskanna silver
Hugo Grün såskanna silver
Hugo Grün såskanna silver
Hugo Grün såskanna silver
Hugo Grün såskanna silver
Hugo Grün såskanna silver
Hugo Grün såskanna silver
Hugo Grün såskanna silver
Hugo Grün såskanna silver
Hugo Grün såskanna silver
Hugo Grün såskanna silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

HUGO GRÜN, såskanna, silver, Danmark, rokokostil, pärlkantsdekor, handtag och fotavslutningar i form av bladdekor, invändigt förgylld, höjd 10,5, längd 18 cm, vikt 302 g

Ytslitage

569901

2018-09-26