Matsalsmöbel ek

Matsalsmöbel ek
Matsalsmöbel ek
Matsalsmöbel ek
Matsalsmöbel ek
Matsalsmöbel ek
Matsalsmöbel ek
Matsalsmöbel ek
Matsalsmöbel ek
Matsalsmöbel ek
Matsalsmöbel ek
Matsalsmöbel ek
Matsalsmöbel ek
Matsalsmöbel ek
Matsalsmöbel ek
Matsalsmöbel ek
Matsalsmöbel ek

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSALSMÖBEL, 11 dlr., ek, 1900-talets första hälft, eklektisk stil, skuren dekor, röd plyschklädsel, bestående av: bord med utdragsskivor, 2 karmstolar samt 8 stolar, sitthöjd ca 46, bordets mått höjd 77, 142x104 cm, skivorna á 65 cm

Slitage, ytskador, visst avslag

569906

2018-09-12