Axel Fridell etsningar Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
AXEL FRIDELL (1894-1935): 4 st, "Italienaren", IV etat, "Tiggaren", V etat, "På utfärd", II etat, "Krogen II", FfGK (Föreningen för grafisk konst), signerade i plåten, varierande mått,
Läs mer
Kuntoraportti
Fläckar, gulnader
569908
Päivämäärä:
2018-09-23