Axel Fridell etsningar Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

AXEL FRIDELL (1894-1935): 4 st, "Italienaren", IV etat, "Tiggaren", V etat, "På utfärd", II etat, "Krogen II", FfGK (Föreningen för grafisk konst), signerade i plåten, varierande mått,

Läs mer

Kuntoraportti

Fläckar, gulnader

569908

Päivämäärä:

2018-09-23