Matbord shakermodell
2018-09-12
569909
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATBORD, shakermodell, 1800-tal, utfällbar skiva, svarvade ben, låda i sargen, längd ca 149-298, bredd ca 62, höjd ca 83 cm
Åldersslitage, torrsprickor, smuts