Carl Larsson Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): (2), Carl Gustaf Laurin, 1906, osignerad, etsning, ca 11x15 cm samt "Den glada festen", signerad i plåten, litografi, Tr. Gen Stab Lit Anst, 35x28 cm,

Läs mer

LITTERATUR: Hjert och Hjert 54 resp nr 5

569913

2018-09-23