Carl Larsson Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL LARSSON (1853-1919): (2), Carl Gustaf Laurin, 1906, osignerad, etsning, ca 11x15 cm samt "Den glada festen", signerad i plåten, litografi, Tr. Gen Stab Lit Anst, 35x28 cm,
Läs mer
LITTERATUR: Hjert och Hjert 54 resp nr 5
569913
2018-09-23