Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
JEAN-LOUIS DEMARNE, hans efterföljare (1800-tal): Kalvar i höskrinda, olja på duk, 15x20 cm
Zustandsbeschreibung
569914
2018-09-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner