Uppsala Maja Fjaestad mfl Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
UPPSALAMOTIV, 3 st, Maja FJAESTAD (1873-1961) "Värmlands gamla nationshus Upsala", signerad och numrerad 5/50, litografi, ca 25x28 cm, Jonas LINDKVIST (1889-1955), signerad, etsning, 12x16 cm, Ellis Wallin, osignerad etsning,ca 18x13,5 cm,
Läs mer
Gulnader
569921
2018-09-23