Uppsala Maja Fjaestad mfl Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

1 400 SEK

1 000 SEK

UPPSALAMOTIV, 3 st, Maja FJAESTAD (1873-1961) "Värmlands gamla nationshus Upsala", signerad och numrerad 5/50, litografi, ca 25x28 cm, Jonas LINDKVIST (1889-1955), signerad, etsning, 12x16 cm, Ellis Wallin, osignerad etsning,ca 18x13,5 cm,

Läs mer

Gulnader

569921

2018-09-23