Beda Löberg oljemålning

Beda Löberg oljemålning
Beda Löberg oljemålning
Beda Löberg oljemålning
Beda Löberg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BEDA LÖBERG (1895-1974): Blomsterstilleben, signerad B.Löberg, olja på pannå, även signerad à tergo B.Löberg 1954, 27x22 cm

569923

2018-09-12