Axel Fridell Falun Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL FRIDELL (1894-1935): "Faluån", 1925, monogramsignerad i blyerts AFridell, etsning, ca 15x19 cm,
Läs mer
LITTERATUR: Haskell 226
Gulnader
569930
2018-09-23