Axel Fridell Falun Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL FRIDELL (1894-1935): "Faluån", 1925, monogramsignerad i blyerts AFridell, etsning, ca 15x19 cm,

Läs mer

LITTERATUR: Haskell 226

Gulnader

569930

2018-09-23