Anders Fogelin färglitografi
Closed
2018-09-12
569931
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
FOGELIN, Anders (1933-1982): Motiv från Köpenham, Ströget, signerad och daterad Anders Fogelin 1975, provtryck, färglitografi, 35x40 cm