Anders Fogelin färglitografi

Anders Fogelin färglitografi
Anders Fogelin färglitografi
Anders Fogelin färglitografi
Anders Fogelin färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOGELIN, Anders (1933-1982): Motiv från Köpenham, Ströget, signerad och daterad Anders Fogelin 1975, provtryck, färglitografi, 35x40 cm

569931

2018-09-12