Hardy Strid akvarell

Hardy Strid akvarell
Hardy Strid akvarell
Hardy Strid akvarell
Hardy Strid akvarell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARDY STRID (1921-2012): "Komposition", signerad H Strid, akvarell, 52x68 cm
Skador: glasskada

569940

2018-09-12