Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GULDSMEDSAKTIEBOLAGET, punschmuggar, 9 st, silver, daterade mellan 1941-1944, höjd med hänkel ca 5 cm, totalvikt ca 294 g
Bruksslitage, oxiderade
569951
2018-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här