Guldsmedsaktiebolaget punschmuggar silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GULDSMEDSAKTIEBOLAGET, punschmuggar, 9 st, silver, daterade mellan 1941-1944, höjd med hänkel ca 5 cm, totalvikt ca 294 g

Bruksslitage, oxiderade

569951

2018-09-12