Hendrick Savry oljemålning

Hendrick Savry oljemålning
Hendrick Savry oljemålning
Hendrick Savry oljemålning
Hendrick Savry oljemålning
Hendrick Savry oljemålning
Hendrick Savry oljemålning
Hendrick Savry oljemålning
Hendrick Savry oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 500 SEK

HENDRICK SAVRY (1823-1907): Kor i landskap, signerad, olja på duk, ca 48x79 cm

Färgbortfall

569955

2018-09-12