Gustav Arnolds oljemålning

Gustav Arnolds oljemålning
Gustav Arnolds oljemålning
Gustav Arnolds oljemålning
Gustav Arnolds oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAV ARNOLDS (1881-1969): porträtt, olja på duk, signerad, ca 40x31 cm

569956

2018-09-12