Spegel Louis XVI

Spegel Louis XVI
Spegel Louis XVI
Spegel Louis XVI
Spegel Louis XVI
Spegel Louis XVI
Spegel Louis XVI

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSSPEGEL, Louis XVI, förgyllt och skulpterat trä, 46x 27 cm

Krön med lagning, stöd saknas, kvicksilver folierat glas,

569957

2018-09-12