Edith Gert oljemålning

Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EDITH GERT (Danmark, 1906-1983): Stilleben, signerad E Gert, olja på duk, 60x100 cm

569960

2018-09-13