Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 3-armad, svartlackerade stålrör/plåt med detaljer av mässing, olikfärgade textilskärmar på ledade armar, märkt under basen VA 14/3, 1950-tal, höjd ca 130 cm
Bruksslitage
569967
2018-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här