Skrivbord 1960-tal
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, sannolikt Göran Strand för Lelångs möbelfabrik, Bengtsfors, fristående, fanerat i ek, assymetrisk form, 3 lådor på framsidan, lucka och öppen hylla på baksidan, 1960-tal, 2 nycklar medföljer, höjd 74,5, 136,5 x 80 cm
Bruksslitage, skivan med märke, repor och några fläckar
569970
2018-09-12