Skrivbord 1960-tal

Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal
Skrivbord 1960-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, sannolikt Göran Strand för Lelångs möbelfabrik, Bengtsfors, fristående, fanerat i ek, assymetrisk form, 3 lådor på framsidan, lucka och öppen hylla på baksidan, 1960-tal, 2 nycklar medföljer, höjd 74,5, 136,5 x 80 cm

Bruksslitage, skivan med märke, repor och några fläckar

569970

2018-09-12