Yves Corbassière Oljemålning

Yves Corbassière Oljemålning
Yves Corbassière Oljemålning
Yves Corbassière Oljemålning
Yves Corbassière Oljemålning
Yves Corbassière Oljemålning
Yves Corbassière Oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YVES CORBASSIÈRE (1925): olja på duk, komposition, signerad samt daterad 77, ca 74x60 cm

buckla på duk i övre vänster hörn

569972

2018-09-14