Lounge Chair

Lounge Chair
Lounge Chair
Lounge Chair
Lounge Chair
Lounge Chair
Lounge Chair
Lounge Chair
Lounge Chair
Lounge Chair
Lounge Chair
Lounge Chair
Lounge Chair

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOUNGE CHAIR, 1900-talets andra hälft, enligt uppgift Indonesien, stomme i betsat lövträ och rotting, sitthöjd ca 40 cm, längd ca 165 cm

Bruksslitage, ställvis blekt, enstaka mindre avslag förekommer

569975

2018-09-12