Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
TIDNINGSSTÄLL, 1800-talets andra hälft, skuren dekor, höjd ca 76, 50x29 cm
Zustandsbeschreibung
Skador och lagningar, kompletterat dekordel
569978
2018-09-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner