Tidningsställ

Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

TIDNINGSSTÄLL, 1800-talets andra hälft, skuren dekor, höjd ca 76, 50x29 cm

Zustandsbeschreibung

Skador och lagningar, kompletterat dekordel

569978

2018-09-15