Kerstin Hörlin Holmqvist fåtöljer Lilla Adam
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, fåtöljer, 1 par, "Lilla Adam", ur möbelfamiljen "Paradiset", Nordiska Kompaniet, Triva-serien, fast klädsel i turkosblå textil, knapphäftad rygg, ben i betsad bok, 1950-/60-tal, höjd ca 84 cm
Bruksslitage, torr stoppning
569981
2018-09-12