Kerstin Hörlin Holmqvist fåtöljer Lilla Adam

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, fåtöljer, 1 par, "Lilla Adam", ur möbelfamiljen "Paradiset", Nordiska Kompaniet, Triva-serien, fast klädsel i turkosblå textil, knapphäftad rygg, ben i betsad bok, 1950-/60-tal, höjd ca 84 cm

Bruksslitage, torr stoppning

569981

2018-09-12