Ett par fåtöljer från 1900-talets andra kvartal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra kvartal, stomme av rödmålat trä, stoppade och klädda, textil med rutor i rött och vitt, sitthöjd ca 40 cm
Renoverade, senare bemålning, senare klädsel, smärre slitage och märken
569986
2018-09-12