Matbord 1800-talets slut

Matbord 1800-talets slut
Matbord 1800-talets slut
Matbord 1800-talets slut
Matbord 1800-talets slut
Matbord 1800-talets slut
Matbord 1800-talets slut
Matbord 1800-talets slut
Matbord 1800-talets slut

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1800-talets slut, alm, s k månbord, två delar med halvovala skivor, svarvade ben, höjd 77, total diameter 110 cm

Skivorna med torrsprickor, bruksslitage

569987

2018-09-12